Jen u nás DOPRAVA ZDARMA nad 300 Kč! Po celé ČR až na vaši adresu. Vždy a na všechno! (více info)

Záclony

Záclony kromě praktické funkce plní také tu dekorační, protože zútulní místnost a podtrhnou její styl. Nezáleží na tom, jestli se Vám líbí záclony voálovéorganzové, žakárové, batist, sablé nebo s bordurou. Pro dokonalý vzhled je potřeba zvolit správnou šířku. Kvůli nařasení záclony je vhodné počítat 1,5 až 2 násobek šířky garnýže nebo tyče, na které bude záclona viset. Výšku změřte podle Vašeho vkusu od garnýže pod parapet nebo až k zemi. Nakonec teprve vyberte styl, vzor a barvu. Výběr kategoriemi usnadníte také podle druhu místnosti, ve které má záclona viset - záclony do ložnice, do obývacího pokoje, do dětského pokoje. Pro ještě lepší celkový dojem se snažte záclony stylově sladit s dekoračními nebo zatemňovacími závěsy s téměř nulovou světelnou propustností.

Než záclonu v požadované metráži objednáte, prohlédněte si kategorii Kusové / hotové záclony nebo Výprodej, kde možná najdete rozměr hotové záclony nebo zbytkový kus v metráži vyhovující přesně Vašim potřebám.

K nabídce záclon nutně patří i řasící pásky. Záclonové stužky na řasení slouží k efektnímu zvlnění a zpevnění horního okraje, což ve výsledku vytvoří úhledné a pravidelné sklady na zácloně nebo na závěsu. Využít můžete i naše šicí služby.

Položky 140 z celkem 312

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Položky 140 z celkem 312

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8