DOPRAVA ZDARMA nad 500 Kč! Po celé ČR až na vaši adresu. Vždy a na všechno! (více info) | Vrácení zdarma!

Plátna

Plátna představují jeden ze základních typů oboulícní vazby tkaniny, která vzniká pravidelným překřížením osnovních a útkových nití. Vyniká svou pevností a trvalostí, ale protože bývá mačkavé, je třeba ho žehlit. V naší nabídce najdete různé druhy látek v plátnové vazbě ze 100% bavlny vhodné na patchwork, výrobu povlečení a polštářků nebo plátna ze směsové bavlny s příměsí polyesteru či jiných materiálů.

Bavlněné čtverečkované kanafasy využijete při quiltování, výrobě dekoračních bytových doplňků, ubrusů, šatů a sukní, ale i jako obyčejné závěsy na chatu či chalupu. Z bavlněného krepového plátna ušijete třeba vzdušné povlečení, které nemusíte žehlit. Flanelové plátno je hustě tkaná česaná bavlna. Díky vyšší gramáži perfektně hřeje a vyniká barevnou stálostí, proto se používá na výrobu zimního povlečení, košil nebo sukní. Nabízíme také lněná plátna s příměsí bavlny na výrobu ekologických nákupních tašek, historických oděvů a kostýmů a dekoračního textilu nebo malířská lněná plátna na olejomalbu a akrylovou techniku.

Chystáte-li se ušít kostýmek nebo dekorační doplňky do bytu, prohlédněte si 100% polyesterové plátno zvané rongo nebo také Madona. Také je lze s úspěchem použít jako závěsy. Letní oblečení pro děti ušijte z gázoviny. Gázovina je lehká, prodyšná látka z bavlněné tkaniny, proto je nedocenitelná během horkých letních dnů nebo při zvýšené vlhkosti vzduchu.

Položky 140 z celkem 673

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 17

Položky 140 z celkem 673

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 17