Jen u nás DOPRAVA ZDARMA nad 500 Kč! Po celé ČR až na Vaši adresu! podrobnosti |  Vrácení a výměna zdarma! podrobnosti

Viskózový úplet / tričkovina žíhaný, smetanový, š.175cm (látka v metráži)

Elastický úplet (jersey) ve smetanové barvě s jemným žíháním. Úplet je lehký vhodný zejména na trička, kardigany, čepice. šaty či kraťasy. Úplet je vyroben z 95% viskózy a 5% elastanu (gramáž 160g/m2) v šířce 175cm. Látka je oboustranná.
Vyprodáno! Vyprodáno! Tak to nás mrzí! Tento produkt už bohužel nelze zakoupit. Veškeré skladové zásoby jsou vyprodané a produkt již nelze doobjednat.
Kód produktu (SKU)
86947
240 Kč
Úpletové (jersey) látky se používají na výrobu šatů, sukní, čepic a nákrčníků, dále na trička, topy, mikiny, kalhoty či tepláky a další. Látka je vyrobena v kombinaci 95% viskózy a 5% elastanu. Je tedy elastická a pružná. Nesmí se sušit na přímém slunci!
Více informací
Užití látky Oděvní látky
Kolekce / značka TextilCentrum.cz
Rozměr šířka 175 cm (metráž)
Složení 95% viskóza, 5% elastan
Gramáž 160 g/m2
Barva / vzor smetanová žíhaná
Ošetřovací/prací symboly

Význam pracích symbolů

EAN (čárový kód) 2501925162623