AKCE Nejvýhodnější doprava s BALÍKOVNOU! Na výdejní místa 52 Kč, na adresu 70 Kč! |  Doprava zdarma nad 500 Kč! podrobnosti  |  Vrácení a výměna zdarma! podrobnosti

Směsové plátno vánoční GOLDIE jablíčka a šišky na režné, š.140cm (látka v metráži)

Směsová vánoční látka (tkanina) s motivem jablíček, větviček se šiškami na režném podkladu. Látka je v šířce 140 cm v plátnové vazbě (200 g/m2) a je vyrobena z 55% bavlny a 45% polyesteru. Motiv na látce je jen z jedné strany z druhé strany je bez potisku.
Vyprodáno! Vyprodáno! Tak to nás mrzí! Tento produkt už bohužel nelze zakoupit. Veškeré skladové zásoby jsou vyprodané a produkt již nelze doobjednat.
Kód produktu (SKU)
98059
210 Kč
Směsové látky se používají k různým dekoračním účelům, na šití bytových doplňků, na patchwork, quilting, polštářky, prostírky nebo ubrusy. Látka je vyrobena z 55% bavlny a 45% polyesteru a není vysrážená. Doporučujeme prát na 30°C, nebělit a nesušit v bubnové sušičce.
Více informací
Užití látky Dekorační látky
Kolekce / značka TextilCentrum.cz
Rozměr šířka 140 cm (metráž)
Složení 55% bavlna, 45% polyester,
Gramáž 200 g/m2
Barva / vzor jablíčka a šišky na režné
Ošetřovací/prací symboly Význam pracích symbolů
EAN (čárový kód) 2501925246224
Ostatním se také líbí...