Jen u nás DOPRAVA ZDARMA nad 500 Kč! Po celé ČR až na Vaši adresu! podrobnosti |  Vrácení a výměna zdarma! podrobnosti

Šle pánské RANGER Dt35.033, délka 130cm, šíře 3,5cm, tvar X, modrý melír

Pánské šle v modré barvě s melírovaným vzorem jsou určeny pro všechny příznivce originálních doplňků jako stylový dárek. Šle jsou s nastavitelnou délkou 130 cm, šíře 3,5 cm v provedení ve tvaru písmene "X" s uchycením na žabky.
Dočasně nedostupné! Dočasně nedostupné! Tento produkt není dočasně možné objednat. Využijte možnost "Upozonit na naskladnění" nebo se sem zkuste vrátit později.
Kód produktu (SKU)
15735
205 Kč
Pánské šle nejsou jen praktickým způsobem, jak udržet kalhoty na správném místě – jsou také módním doplňkem, který dokáže dodat každému outfitu osobitý šmrnc. Ať už hledáte elegantní variantu ke košili a saku, nebo výraznější model pro volnočasové nošení, v naší nabídce najdete pánské šle v klasických i moderních designech, různých barvách i materiálech.
Více informací
Tvar / provedení Tvar X
Kolekce / značka Ranger
Složení polyester, elastan
EAN (čárový kód) 0784085512039
Rozměr délka 130 cm, šířka 3,5 cm
Barva / vzor modrý melír