AKCE    Sleva 15 % na DĚTSKÝ TEXTIL!  |   |  Zbývá jen:   
DOPRAVA ZDARMA nad 500 Kč  |  VRÁCENÍ ZDARMA

Sypkovina SULPA 001000 jednobarevná bílá, š.142cm (látka v metráži)

Sypkovina je v jednobarevné bílé barvě. Látka na výrobu povlaků a přikrývek (peřin) z peří v šířce 142 cm, vyrobena ze 100% bavlny (gramáž 155g/m2). Sypkovina je tkanina vyráběná z jemných přízí bavlny v husté plátnové vazbě (perkál) a je z obou stran stejná.
Dočasně nedostupné! Dočasně nedostupné! Tento produkt není dočasně možné objednat. Využijte možnost "Upozonit na naskladnění" nebo se sem zkuste vrátit později.
Kód produktu (SKU)
01055
159 Kč
Sypkovina je tkanina vyráběná z jemných přízí bavlny (100% bavlna) v husté plátnové vazbě. Hlavní účel použití jsou sypky, tedy povlaky na přikrývky (peřiny), polštáře nebo pytle plněné peřím. Mezi nejdůležitější užitkové vlastnosti sypkoviny patří vedle nepropustnosti peří, pevnost v tahu a stálost barvy v potu a oděru. Toho je docíleno kromě velmi husté dostavy, škrobením, speciálními apreturami, voskováním, silným mandlováním a kalandrováním. Sypkoviny se nesmí prát, protože by se porušila apretura a efekt dosažený mandlováním, a tím by se porušila i funkčnost tkaniny. Nesmí se také sušit v sušičce a bělit. Můžete žehlit na vysoký stupeň teploty žehličky.
Více informací
Užití látky Dekorační látky, Podšívkové látky, Potahové látky
Kolekce / značka TextilCentrum.cz
Rozměr šířka 142 cm (metráž)
Složení 100% bavlna
Gramáž 155 g/m2
Barva / vzor jednobarevná bílá
Ošetřovací/prací symboly Význam pracích symbolů
EAN (čárový kód) 0784085466547